Světlo v srdci | Ivo Ševčík

Košík je prázdný

E-shop » zboží » Meditační vykládací karty

Meditační vykládací karty

photo

Zde si můžete zvolit způsob zhotovení zboží

?

Meditační vykládací karty

Meditační vykládací karty
Meditační vykládací karty inspirované velkou arkánou tarotu Obsahuje 22 meditačních obrazů a 22 transformačních meditací

 Meditační vykládací karty inspirované velkou arkánou tarotu 

Krabička obsahuje 22 karet vycházející z velké arkány tarotu. A jednu kartu s informacemi. Velikost karet je 8x13cm. 

Všechny karty obsahují název, který jsem zvolil jako nejvýstižnější a v uvozovkách je název ze základního tarotu. Pod obrázkem jsou základní principy a pod nimi ještě krátká transformační meditace neboli afirmace v přítomném čase, která na nás  rovnou působí.

 

Tarot je pradávná metoda sebepoznání skrze obrazové symboly, ze kterých se vyvozují určité jevy. Velká arkána obsahuje 22 karet, které symbolizují nekonečný kruh a proces.

    Pomáhá nám odkrývat a odhalovat mnoho skrytého o nás 

i o naší cestě životem. Díky obrazům se můžeme dovídat poselství našeho nitra. Poslouží nám také jako kompas či mapa našeho duchovního, osobního a profesního vývoje. Řekne nám mnoho o naší osobnosti a může mnoho transformovat. Jsou to zrcadla a obrazy naší duše.

   K tomuto kompletu lze přistupovat jako k meditačním kartám a nechávat je na sebe působit podle nálady, která se nám líbí anebo je podle čísel odkrývat a prožívat jednu po druhé od začátku až do konce.

   Karty se dají také použít jako vykládací. Můžeme si jednu či více karet jen náhodně vybrat, kdy karty mícháme a vytahujeme rubovou stranou otočenou nahoru.