Světlo v srdci | Ivo Ševčík

Košík je prázdný

E-shop » zboží » Pentagram (magická ochrana)

Pentagram (magická ochrana)

photo

Zde si můžete zvolit způsob zhotovení zboží

?

Kartička lesklé lamino

Kartička lesklé lamino
Kartička s reprodukci obrazu je digitální tisk  v lesklem pevném laminu o rozměru 12x12 cm /čtverec/ nebo 10x15cm /obdelník/   se  zaoblenými rohy. Na zadní straně kartičky je popis a působení obrázku nebo poselství.
?

Kliprám 30x30cm

Kliprám 30x30cm
Reprodukce obrazů jsou digitální tisky zasazené do antireflexních skleněných klip-rámu, které jsou určeny k zavěšení. 30x30 cm/
?

Tisk 20x20cm

Tisk 20x20cm
Reprodukce obrazů jsou samotné digitální tisky na papíře vyšší gramáže, vhodné především k paspartováni , rámováni nebo laminaci. Formát čtverec 20x20cm /Tisk je bez vodoznaku /.
?

Tisk 30x30cm

Tisk 30x30cm
Reprodukce obrazů jsou samotné digitální tisky na papíře vyšší gramáže, vhodné především k paspartováni , rámováni nebo laminaci. Formát čtverec 30x30xm /Tisk je bez vodoznaku /.
?

Tisky na plátně 30x30cm

Tisky na plátně 30x30cm
 Čekací doba na zrealizování tisku je 10 -14 dní   Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm Rozměr 30x30cm  
?

Tisky na plátno 50x50cm

Tisky na plátno 50x50cm
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní  Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm  Rozměr je 50x50 cm  

      Pentagram je prastarý ochranný symbol používaný tisíce let. Proto je vhodný jako ochrana před vším, co nás omezuje, ubližuje nám nebo nám působí strach. 

  Obsahuje mnoho symbolických významů, které jsou vzájemně propojeny. Symbolizuje pět živlů (oheň, vzduch, zemi, vodu a éter). 
   Jako symbol mikrokosmu znázorňuje postavu člověka 
s jeho pěti údy (hlava, ruce a nohy) a také představuje pět lidských smyslů. Každý jeho cíp značí jedno období života (zrození, zrání, dospělost, stárnutí a smrt). 
  Pět cípů pentagramu je harmonickým propojením pěti  elementů (oheň, země, kov, voda a dřevo).
    Pro pozitivní působení je nutné pentagram použít tak, aby vrcholek směřoval vzhůru jako symbol jednoty a převahy ducha nad hmotou. 
   Dokáže nás ochránit nejen před chaosem, ale i před zlým úmyslem, protože jeho prvotní schopností je dát věcem řád.